zachowaj zdrowie

dobry_dietetyk_dieta-4u

JUŻ DZIŚ ZACZNIJ DBAĆ O SWOJE ZDROWIE.

 

Ponad 50% zdrowia leży w Twoich rękach.

 

Czy wiesz, że ok. 53 % naszego zdrowia zależy od stylu życia jaki prowadzimy, a zrównoważona dieta i aktywność fizyczna są obecnie tratowane jako podstawowe jego elementy.

Zdrowie nie jest nam dane raz na zawsze, dlatego ważne jest, by jak najszybciej  ukierunkować działania na zwiększenie potencjału zdrowia. Poprzez codzienne, niewymagające często wielkiego wysiłku i kosztów działania, prawidłową dietę, systematyczną aktywność fizyczną, relaks, czy odpowiednią ilość  snu możesz znacząco wpłynąć nie tylko na jakość, ale i długość życia.

Zapraszam na spotkanie, w trakcie którego omówię:

  • znaczenie i wpływ antyoksydantów, polifenoli i innych składnikówPole Lalondea  na zdrowie,
  • zapotrzebowanie na składniki odżywcze,
  • przedstawię najbardziej wartościowe dla organizmu produkty węglowodanowe, tłuszcze i  białka,
  • wykonam pomiar składu ciała metodą BIA,
  • omówię wyniki pomiaru,
  • obliczę  zapotrzebowanie na energię,
  • odpowiem na Twoje pytania.

 

Na pierwsze spotkanie warto przygotować  dokładny i rzetelny spis potraw i produktów zjedzonych w typowym dla siebie dniu . W załączeniu przykładowy wzór – Wywiad 24

W trakcie każdej wizyty wykonana zostanie bezpłatnie analiza składu ciała metodą BIA przy pomocy profesjonalnego urządzenia japońskiego producenta najwyższej klasy analizatorów. Oprócz masy ciała, tkanki tłuszczowej i mięśniowej w procentach i kilogramach,  poziomu nawodnienia, wyznaczenia wartości podstawowej przemiany materii i innych parametrów, analizator określa również wiek metaboliczny organizmu. Przykładowy raport z analizy – tanita-raport-z-analizy-skladu-ciala Miło nam poinformować, że marka sprzętu na którym pracujemy została  laureatem w kategorii „Precyzyjne wagi elektroniczne i analizatory masy ciała”, a także wyróżniona prestiżowym tytułem „Dobra Marka 2016” ogólnopolskiego programu,  którego celem jest wybór cieszących się największym zaufaniem i renomą marek.

 

 

„Człowiek poświęca swoje zdrowie, by zarabiać pieniądze, następnie poświęca pieniądze, by odzyskać zdrowie.” /Dalajlama/

dietetyk_dieta-4u

Znajdziesz nas w Katowicach, w Tychach i w Pszczynie. Więcej informacji w zakładce – KONTAKT.

dieta i odchudzanie dla ciebie