Dieta online

INDYWIDUALNA DIETA ONLINE

 

Dwie możliwości: KONSULTACJA ONLINE LUB DIETA ONLINE PRZEZ FORMULARZ 

1. KONSULTACJA ONLINE

Bożena Czabaj Brauntsch – ZnanyLekarz.pl

2. DIETA ONLINE – PODSTAWOWE INFORMACJE

 

 

Zapraszam do wypełnienia poniższego formularza lub do kontaktu drogą poczty e-mailowej: dietetyk@dieta-4u.pl

Proszę o udzielenie rzetelnych odpowiedzi na poniższe pytania. Pozyskane z nich informacje posłużą do ułożenia planu dietetycznego dopasowanego do Państwa preferencji żywieniowych, stanu zdrowia i trybu życia.  Dieta online skierowana jest wyłącznie do osób, które mają problemy z utrzymaniem prawidłowej masy ciała bez towarzyszących jednostek chorobowych i nie dla Pań będących w ciąży. Uwarunkowane jest to Państwa względami zdrowotnymi.  W przypadku jakichkolwiek wątpliwości służę pomocą drogą telefoniczną lub mailową.

1. Wypełnij formularz. ( Uwaga: dieta nie obejmuje jednostek chorobowych)

2. Jeśli masz dodatkowe uwagi, wątpliwości  lub pytania skontaktuj się ze mną przed wypełnieniem formularza. Mój nr telefonu  to  501-952-617  lub drogą poczty e-mailowej – dietetyk@dieta-4u.pl.  Również ja skontaktuję się z Tobą w razie dodatkowych pytań lub wątpliwości.

3. Wpłać wskazaną w formularzu kwotę na podany na końcu formularza rachunek bankowy. W tytule przelewu wpisz swój adres mailowy.

4. W ciągu 5 dni roboczych od wpływu kwoty na rachunek bankowy, pod wskazany w formularzu adres e-mailowy zostanie przesłany zindywidualizowany plan dietetyczny wraz z wytycznymi. ( Sprawdź, czy podany przez Ciebie adres poczty e-mail jest właściwy).

5. Wypełniając poniższy formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z  załącznikami umieszczonymi na końcu formularza.

6. Zastrzegam sobie prawo zwrotu pieniędzy bez wykonania usługi w sytuacji, gdy moim zdaniem dieta może nie przynieść korzyści zdrowotnych, dotyczy jednostek chorobowych,  w przypadku braku pełnych niezbędnych informacji o stanie zdrowia  lub gdy zamówienie planu wykracza poza zakres oferowanych przeze mnie usług.  W razie wątpliwości w tym zakresie skontaktuj się ze mną przed wypełnieniem formularza – 501-952-617.

 

Zapraszam!

  Wypełnij formularz:

  Podaj imię
  przykład@gmail.com
  Rok urodzenia
  Wzrost w cm
  Podaj masę ciała w kg
  Obwód talii (cm)
  Obwód bioder (cm)

  Jaki jest cel stosowania diety?

  Czy Pani/Pana masa ciała:

  Czy sięgasz po jedzenie pod wpływem emocji(możesz wybrać kilka):

  nudysmutkuprzygnębieniastresuradościżadna z opcji

  Zdiagnozowane choroby:

  miażdżyca, podwyższony cholesterolnadciśnieniechoroby sercaprzebyty zawał/udarreflukswrzody żołądkainsulinoopornośćdna moczanowachoroby wątrobychoroby nerekchoroby trzustkikamica żółciowanowotworyHashimotozespół policystycznych jajnikówzespół jelita drażliwegonadczynność tarczycyniedoczynność tarczycy

  Inne:

  Inne choroby
  Alergia pokarmowa

  Dodatkowe uwagi o stanie zdrowia:

  Stosowane leki oraz suplementy diety:

  Stopień Twojej aktywności fizycznej:

  Czy jada Pan/Pani posiłki regularnie:

  co 3 godzinyco 4 godzinyco 5 godzin lub dłużejnieregularnie

  Rozkład posiłków w ciągu dnia. Zaznacz posiłki, które zwyczajowo spożywasz:

  śniadanieII śniadanieobiadpodwieczorekkolacjaprzekąski w trakcie dnia

  Zaznacz najlepiej opisujący Ciebie punkt:

  Rodzaj pożywienia lub konkretny produkt, który źle wpływa na Twój organizm:

  Zastanów się jak często spożywasz podane poniżej produkty i wypełnij tabelę:

  Owoce nigdyraz w tyg.kilka razy w tyg.codziennie
  Warzywa nigdyraz w tyg.kilka razy w tyg.codziennie
  Ciasta, ciasteczka nigdyraz w tyg.kilka razy w tyg.codziennie
  Czekolady, czekoladki nigdyraz w tyg.kilka razy w tyg.codziennie
  Słone przekąski nigdyraz w tyg.kilka razy w tyg.codziennie
  Słodzone napoje gazowane nigdyraz w tyg.kilka razy w tyg.codziennie
  Alkohol (piwo, wino, wódki etc.) nigdyraz w tyg.kilka razy w tyg.codziennie

  Czy istnieją produkty, których nie chcesz mieć w diecie?

  Czy istnieją produkty, które lubisz i chcesz, aby zostały uwzględnione w diecie?

  Przygotowanie posiłków :

  Dodatkowe uwagi:

  Zamawiam dietę indywidualną:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych wyszczególnionych w formularzu, podanych drogą poczty elektronicznej lub telefonicznie zgodnie z poniższym załącznikiem. Zapoznałem się z treścią regulaminu.

  Nr rachunku bankowego:

  92 1050 1214 1000 0092 2450 1057

  podpisy

   

  Regulamin korzystania z usługi dietetycznej

  Zgody na przetwarzanie danych

   

  DIETA ONLINE – WAŻNE UWAGI

   

  Zastrzegam sobie prawo zwrotu pieniędzy bez wykonania usługi w sytuacji, gdy moim zdaniem dieta może nie przynieść korzyści zdrowotnych, dotyczy jednostek chorobowych,  w przypadku braku pełnych niezbędnych informacji o stanie zdrowia  lub gdy zamówienie planu wykracza poza zakres oferowanych przeze mnie usług.  W razie wątpliwości w tym zakresie skontaktuj się ze mną przed wypełnieniem formularza – 501-952-617.

  Przyjmuję, że informacje podane przez Państwa w formularzu są prawdziwe i zgodne z Państwa wiedzą.

   

   


  Dziękuję za skorzystanie z usługi on-line

   

  Najczęstsze pytania…

   

  Dieta online – informacje dodatkowe

  Dieta on-line z pewnością nie zastąpi kontaktu osobistego, ale jeśli wypełnisz formularz rzetelnie i podasz wszystkie informacje o stanie zdrowia, postaram opracować jadłospis jak najbardziej odpowiadający twoim potrzebom.

  Jeśli masz chęć i dysponujesz czasem,  przygotuj dodatkowo wg podanego wzoru Twój  spis potraw z jednego, typowego dnia  i prześlij go pod adres: dietetyk@dieta-4u.pl-  Wywiad 24

  Dieta online – przepisy

  Opracowany plan żywieniowy zawiera wytyczne i wskazówki lub pełne przepisy podanych w planie potraw i posiłków. Przepisy są proste i szybkie w przygotowaniu. Uwzględniają twoje preferencje kulinarne i wykluczają produkty, których nie możesz spożywać, dlatego tak ważne jest uwzględnienie tych produktów w formularzu.

  Dieta online – informacje o zdrowiu

  W formularzu proszę podać podstawowe informacje o zdrowiu. To bardzo ważne, ponieważ dieta z uwzględnieniem określonej jednostki chorobowej różni się od diety podstawowej. Dlatego jeśli cierpisz na cukrzycę, masz podwyższony cholesterol, wrzody żołądka itd… koniecznie o tym napisz.

  Dieta online – przyjmowane leki

  Nie zapomnij napisać o lekach i suplementach diety, które przyjmujesz. Niektóre leki wchodzą w interakcje z żywnością, co powoduje, że trzeba wykluczyć lub ograniczyć w diecie określone produkty żywnościowe.

  Czy można wielokrotnie powtarzać plan żywieniowy

  Plan żywieniowy jest opracowany na określony przedział czasu i dlatego nie można go wielokrotnie powtarzać. Małe urozmaicenie diety poprzez spożywanie tych samych produktów może skutkować niedoborami składników odżywczych. Im dieta jest bardziej urozmaicona, tym zdrowsza.

  Dieta online – kontakt

  Jeśli potrzebujesz dodatkowych wyjaśnień odnośnie /diety on-line/, masz jakiekolwiek wątpliwości, służę pomocą. Napisz lub zadzwoń, a postaram się odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie. Serdecznie zapraszam.

   

   

   

  Kontakt
  O mnie
  Ciekawostki
  Oblicz BMI
  Zapoznaj się z opiniami - ZnanyLekarz.pl
  dieta i odchudzanie dla ciebie